Apple Watch Series 8 45mm Stříbrné

Akce A
Značka: Apple
8 490 Kč –11 %
Watch 8 silver
8 490 Kč –11 % 7 490 Kč 7 490 Kč bez DPH
Skladem
Nabíjecí adaptér ?
Prodloužení záruky
Možnosti doručení

Apple Watch Series 8 45mm V atraktivní bílé barvě (Silver) a s originálním bílým sportovním páskem. Hodinky jsou v TOP STAV. Kondice baterie je 100%.  Hodinky jsou obnoveny do továrního nastavení a čekají jen na spárovaní s telefonem.
Apple je v záruce 12 měsíců !!
Hodinky jsou samozřejmě PLNĚ FUNKČNÍ a také v českém jazyce.

Obsah prodejního balení (kompletní balení) :
Hodinky Apple Watch Series 8 45mm Silver, nabíječka, originální gumový pásek ve dvou velikostech, záruční list na 12 měsíců, návod, doklad o koupi to vše v krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple Watch Series 8 45mm hliník

Krása, která odolá času.

Hladký a souvislý design dovedený do krajnosti. Apple Watch Series 8 mají brilantní velký stále zapnutý displej. Díky tenkému rámečku sahá až k okrajům a elegantně kopíruje křivky pouzdra.

Stále zapnutý Retina displej. S přehledem zvládneš všechno. Na jasném stále zapnutém displeji vypadají detailní ciferníky parádně. A je na ně dobře vidět, i když máš ruku dole. Protože je displej větší, pohodlně se ti na něj vejdou všechny užitečné komplikace a snadno se prstem trefíš, kam potřebuješ.

 


 

Tužší kořínek.

Inovace, které nám umožnily zkonstruovat tak krásný stále zapnutý displej od okraje k okraji, zároveň ohromně zvýšily jeho odolnost. Díky silnému přednímu sklíčku, robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne.

Odolnost proti prasknutí Robustní design.

Odolnost proti prachu Podle specifikace IP6X.

Odolnost proti vodě Voděodolnost WR50 pro plavání.


 

Na tvoje zdravější já.

Čím víc informací o svém zdraví máš, tím víc toho pro něj můžeš udělat. Vyspělé zdravotní snímače na Apple Watch Series 8 ti poskytnou ucelený vhled a pomůžou ti líp pochopit, jak jsi na tom.


 

Představujeme snímání teploty.

Svému cyklu porozumíš jako nikdy. Apple Watch Series 8 mají inovativní nový snímač, který ve spánku monitoruje tvoji teplotu. Můžeš tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchto dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství. A když se tahle data propojí s informacemi o tepové frekvenci a záznamy o menstruaci, budeš mít o svém cyklu detailní přehled.

Snazší způsob, jak zjistit, kdy jsi nejspíš měla ovulaci.

Předpověď periody. Odteď menší neznámá. Podle dat o teplotě na zápěstí se počítají přesnější odhady, kdy dostaneš menstruaci. Taky si teď můžeš nechat zobrazit upozornění, když záznamy o cyklu vykazují potenciální odchylky, jako je nepravidelná nebo dlouhá menstruace. Historii cyklů pak můžeš předat svému lékaři, abyste je spolu mohli probrat.

 


 

Nástroj snů.

Kdykoli si udělej EKG. Aplikace EKG na Apple Watch Series 8 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu.

Měř si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se ti bude tajit dech. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 8 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí.

Braní léků a vitaminů přesné jako hodinky. V aplikaci Léky si můžeš diskrétně a pohodlně evidovat, jaké bereš léky, vitaminy a doplňky stravy. Všechno snadno zadáš přímo na Apple Watch.


 

Inovace, kterou snad nebudeš nikdy potřebovat.

Představujeme detekci autonehody. Automatická pomoc. Apple Watch Series 8 teď poprvé dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Detekce autonehody pak může automaticky zavolat záchranáře, poslat jim tvoji polohu a upozornit nouzové kontakty. Detekce autonehody je na Apple Watch novinka. Využívá kombinaci vylepšeného tříosého gyroskopu s vysokým dynamickým rozsahem a nového akcelerometru snímajícího vysoké zrychlení, mikrofonu, barometru, GPS a vyspělého algoritmu, který slučuje data z různých snímačů. Tenhle algoritmus vychází z více než miliónu hodin záznamů skutečných nehod.


 

256 g Akcelerometr snímá zrychlení až 256 g.

1 milión Vyvinuto na základě více než jednoho miliónu hodin záznamů o řízení a nehodách v reálných podmínkách.

Detekce pádu. Apple Watch Series 8 rozpoznají prudký pád. A když se po něm nebudeš hýbat, zavolají záchranáře. Detekce pádu optimálně funguje s aplikací Cvičení.

Tísňové SOS volání. Když podržíš boční tlačítko, můžou Apple Watch zavolat záchranáře a poslat jim tvoji polohu.


 

Tolik způsobů, jak si dát do těla.

Trénuj jako nikdy. Překonej se. Ať zrovna jdeš, běžíš, šlapeš do pedálů, nebo sportuješ jakkoli jinak, Apple Watch na to mají tréninky ve vylepšené aplikaci Cvičení. A v novýchzobrazeních cvičení hned uvidíš pokročilejší ukazatele, jako jsou zóny tepové frekvence a přizpůsobené intervaly. Pořád na sobě můžeš pracovat.

Zóny tepové frekvence. Udělej si rychle představu o intenzitě cvičení. cvičení. Tréninkové zóny se počítají automaticky podle tvých zdravotních údajů. Nebo si je můžeš vytvořit ručně.

Přizpůsob si cvičení. Vylaď si intervaly aktivity a regenerace podle toho, jakým stylem trénuješ. Díky upozorněním budeš mít jasno o tempu, tepové frekvenci, kadenci a výkonu. Dej tomu formu, která tě dostane do formy.

Dej si svoji trasu. A pak znovu a rychleji. Jestli často běháš venku nebo jezdíš na kole, můžeš si dát závod proti svému poslednímu nebo nejlepšímu výsledku. Průběžné aktualizace ti to ulehčí.


 

Lepší spojení se vším, na čem ti záleží.

Svůj svět máš po ruce. Vyřizuj hovory, posílej zprávy, streamuj muziku, přivolej si pomoc.

Mapy. Povedou tě za ruku krok za krokem.

Apple Pay. Pomocí Apple Pay rychle zaplatíš rovnou ze zápěstí.

Režim nízké spotřeby. Najednou máš po ruce čas navíc. Baterie na celý den vydrží 18 hodin a v novém režimu nízké spotřeby až 36 hodin. To se hodí, když nemáš po ruce nabíječku, třeba při dlouhém letu.


 

Tisíce způsobů, jak si je přizpůsobíš.

Svoje oblíbené aplikace máš na zápěstí. Přímo na hodinkách máš přístup k desítkám tisíc aplikací v App Storu. To z Apple Watch dělá ideální osobní zařízení na všechno, co tě baví.

Dokonale seřízený styl. Na ciferník si můžeš dát komplikace přesně na to, čemu se věnuješ. A ciferníky Nike jsou teď dostupné všem.


 

Životní prostředí

Hlásíme se k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu celého jejich životního cyklu. Jsme odhodlaní dopracovat se k tomu, abychom jednoho dne ve všech našich produktech a obalech používali 100% recyklované a obnovitelné materiály. Apple Watch tak mají celou řadu vlastností, které snižují jejich dopad na životní prostředí.

Podívej se na Apple Watch Series 8 v rozšířené realitě.

Otevři si tuhle stránku v Safari na iPhonu nebo iPadu.

Jakékoli pouzdro. Jakýkoli řemínek. Jakýkoli styl.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Series 8
Záruka: 1 rok
? Kategorie opotřebení: A
Barva: Stříbrná
Velikost hodinek: 45mm
Stav: Zánovní
DPH: Bez možnosti odpočtu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: