Apple Watch Ultra GPS + Cellular Titan se žlutým trailovým tahem

A+
Značka: Apple
16 990 Kč 16 990 Kč bez DPH
Skladem
Nabíjecí adaptér ?
Prodloužení záruky
Možnosti doručení

Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm V atraktivní titanové barvě s originálním žlutým páskem (alpský tah). Hodinky jsou pouze rozbalené, nepoužité, neaktivované. TOP STAV.  Hodinky jsou obnoveny do továrního nastavení a čekají jen na spárovaní s telefonem.
Apple je v záruce 12 měsíců !!
Hodinky jsou samozřejmě PLNĚ FUNKČNÍ a také v českém jazyce.

Obsah prodejního balení (kompletní balení) :
Hodinky Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titan, nabíječka, originální žlutý pásek (alpský tah), záruční list na 12 měsíců, návod, doklad o koupi to vše v původní krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré hodinky Apple Watch Ultra mají displej se špičkovým jasem 2 000 nitů, až 36hodinovou výdrží, precizním GPS a úžasnou odolností.

Větší a jasnější displej

Apple Watch Ultra mají odolné 49mm titanové pouzdro, přesnou 2frekvenční GPS a výdrž baterie až 36 hodin. Velký, 1,92" Always-on OLED displej se špičkovým jasem 2 000 nitů zajišťuje skvělou viditelnost i na přímém slunečním světle. Větší displej poskytuje více prostoru pro tréninkové ukazatele a ciferníky plné užitečných informací. Ciferník Wayfinder s nočním režimem má integrovaný kompas a prostor pro 8 komplikací. Otočením korunky se aktivuje noční režim a barva se změní na červenou.

Zdravotní funkce

Apple Watch Ultra jsou nabité funkcemi, které vám pomohou sledovat váš zdravotní stav. Novinkou je funkce, která dokáže zjistit, zda došlo k dopravní nehodě, a automaticky zavolat záchranáře, předat dispečerům vaši polohu a upozornit vaše nouzové kontakty. Aplikace EKG dokáže pomocí snímače srdeční frekvence zaznamenat srdeční tep a rytmus a odhalit známky fibrilace síní, což je forma nepravidelného rytmu. Na abnormálně rychlý nebo pomalý srdeční tep budete varováni upozorněním. Můžete také zjistit kvalitu svého spánku a dobu, po kterou jste spali v REM, základním a hlubokém spánku. Inovativní tepelný senzor zajišťuje pokročilé monitorování cyklu. Pomocí snímače hladiny kyslíku v krvi získáte informace o své celkové kondici.

Praktické ovládání

Boční tlačítko, které je umístěno pod korunkou, slouží k přístupu k bezpečnostním funkcím. Podržením zahájíte tísňové SOS volání, zobrazíte zdravotní ID nebo zapnete sirénu o hlasitosti 86 dB. Nové tlačítko Akce na levé straně si můžete přizpůsobit podle svých představ a použít jej k ovládání cvičení, označení trasového bodu v kompasu nebo spuštění ponoru. Aktivujete-li si speciální mobilní tarif u podporovaného místního operátora, hodinky vám umožní přijímat hovory, zprávy nebo streamovat hudbu, aniž byste museli nosit telefon u sebe.

Dosáhněte pokroku ve sportu

Nové ukazatele a zobrazení v aplikaci Cvičení vám poskytnou všechny informace, které potřebujete k dosažení a překonání svých osobních rekordů. Větší displej umožňuje zobrazit až 6 ukazatelů najednou. Získejte přehled o intenzitě tréninku pomocí zón srdečního tepu. Tréninkové zóny se vypočítávají automaticky na základě osobních zdravotních údajů, nebo je můžete vytvořit ručně. Přidejte na displej informace o délce kroku, době kontaktu se zemí a vertikální oscilaci, abyste získali lepší představu o efektivitě svého běhu.

Vše připraveno pro náročné podmínky

Apple Watch Ultra mají stupeň odolnosti proti prachu IP6X, splňují vojenskou normu MIL-STD 810H a normu voděodolnosti ISO 22810. Titanové pouzdro hodinek kombinuje nízkou hmotnost s vysokou houževnatostí a odolností proti korozi. Zvýšené okraje pouzdra chrání ploché safírové sklíčko před poškrábáním a nárazy. Zvětšená digitální korunka a vystouplé boční tlačítko usnadňují ovládání v rukavicích.

Potápění do hloubky 40 metrů

Hodinky jsou vybaveny novým hloubkoměrem a certifikací EN13319 - mezinárodně uznávanou normou pro potápěčské příslušenství. Aplikace Oceanic+ přináší spolehlivý potápěčský počítač na vaše zápěstí. Je určen pro rekreační přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů a obsahuje všechny klíčové funkce, které potápěči potřebují. Aplikace Hloubka je ideální pro šnorchlování nebo jiné nenáročné aktivity. Zobrazuje čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku.

Doplňující informace

 1. Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdete na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000.
 2. Všechny údaje o výdrži baterie vycházejí z následujícího používání: 180 kontrol času, 180 oznámení, 90 minut používání aplikací a 60 minut cvičení s přehráváním hudby z Apple Watch přes Bluetooth za dobu 36 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje celkem 8 hodin připojení k LTE a 28 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 36hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.
 3. Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informujte u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdete na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení naleznete v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.
 4. Testováno proti následujícím specifikacím normy: nadmořská výška, vysoká teplota, nízká teplota, teplotní šok, ponoření, zmrazení s rozmrazením, náraz a vibrace.
 5. Apple Watch Ultra jsou odolné proti prachu podle specifikace IP6X.
 6. Tísňové SOS volání vyžaduje mobilní připojení nebo nastavené Wi-Fi hovory s internetovým připojením na Apple Watch nebo na iPhonu poblíž.
 7. Tvrzení o výdrži baterie na několikadenní dobrodružství vychází z následujícího používání v režimu nízké spotřeby a s cvičením nastaveným na méně časté měření srdečního tepu a příjem GPS (funkce bude brzy k dispozici): 15 hodin cvičení, víc než 600 kontrol času, 35 minut používání aplikací, 3 minuty hovoru a 15 hodin sledování spánku za dobu 60 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje připojení k LTE podle potřeby a 5 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 60hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.
 8. Velmi nízké teploty můžou mít vliv na výdrž baterie a výkon.
 9. Oceanic+ vyžaduje předplatné. Aplikace je k dispozici v App Storu. Vždycky dodržujte bezpečnostní zásady potápění, potápějte se s doprovodem a se sekundárním zařízením.
 10.  Funkce snímání teploty není zdravotnický prostředek a není určená k použití při lékařské diagnostice nebo léčbě ani k žádnému jinému zdravotnickému účelu.
 11.  Aplikace Sledování cyklu se nesmí používat jako forma antikoncepce. Data z aplikace Sledování cyklu se nesmí používat ke stanovování diagnózy zdravotních problémů.
 12.  Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE) s nejnovější verzí iOS a watchOS. Podrobnosti o kompatibilitě najdete na apple.com/cz/watch. Aplikace EKG není určena pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG na Apple Watch dokáže vygenerovat EKG podobné 1svodovému elektrokardiogramu.
 13.  Oznámení o nepravidelném rytmu vyžadují nejnovější verze watchOS a iOS. Nejsou určena pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let nebo kterým už byla diagnostikována fibrilace síní.
 14.  Měření z aplikace Saturace kyslíkem nejsou určena ke zdravotnickým účelům včetně samo diagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.
 15.  Apple Music vyžaduje předplatné.
 16.  Apple Pay není k dispozici na všech trzích. Seznam zemí a oblastí s podporou Apple Pay najdete na support.apple.com/cs-cz/HT207957.
 17.  Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000. Series 8 jsou taky odolné proti prachu podle certifikace IP6X.
 18.  Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) a Apple Watch SE (GPS + Cellular) můžou k tísňovému SOS volání použít mobilní připojení. Apple Watch bez mobilního připojení potřebují k tísňovému SOS volání, aby byl v dosahu iPhone. Pokud iPhone není v dosahu, musí být Apple Watch připojené ke známé Wi‑Fi síti a musí na nich být nastaveny Wi-Fi hovory.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra
Záruka: 1 rok
? Kategorie opotřebení: A+
Barva: Titan + modro-šedým trailovým tahem
Stav: Rozbalený
DPH: Bez možnosti odpočtu