Apple Watch Series 7 45mm Inkoustově černé NIKE

A
Značka: Apple
6 490 Kč 6 490 Kč bez DPH
Skladem
Nabíjecí adaptér ?
Prodloužení záruky
Možnosti doručení

Apple Watch Series 7 45mm V atraktivní černé barvě (Black) a s originálním černým sportovním páskem NIKE ve dvou velikostech. Hodinky jsou v TOP STAVU. Display i tělo hodinek absolutně bez oděrek. Kondice baterie je 91%. Hodinky jsou obnoveny do továrního nastavení a čekají jen na spárovaní s telefonem.
Apple je v záruce 12 měsíců !!
Hodinky jsou samozřejmě PLNĚ FUNKČNÍ a také v českém jazyce.

Obsah prodejního balení (kompletní balení) :
Hodinky Apple Watch Series 7 45mm Black, nabíječka, originální gumový pásek NIKE ve dvou velikostech, záruční list na 12 měsíců, návod, doklad o koupi to vše v krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Displej

 

Větší obraz, příjemnější ovládání.

Displej Apple Watch 7 vyrostl až o 20 % a rámečky se zúžily až o 40 %, takže používání je ještě pohodlnější. V sedmé generaci hodinek najdeš dva nové exkluzivní ciferníky. Přepracované tělo hodinek je praktičtější a odolnější.


 

 


 

Odolnost

Ještě odolnější.

Abys měl méně starostí, do hodinek byla přidána odolnost i proti prachu IP6X a sklíčko, které je odolnější proti prasknutí. Samozřejmě zůstala odolnost proti vodě WR50, takže ti koupání v moři nebo bazénu s hodinkami nic nebrání.


 

 


 

Zdraví

Měj přehled o svém zdraví.

Sleduj údaje o svém zdraví přímo na zápěstí. Změř si, kolik máš kyslíku v krvi, udělej si EKG nebo sleduj, jak kvalitně spíš. V případě nouze si pomoc zavoláš tísňovým voláním SOS a klid na duši najdeš s aplikací Mindfulness.


 

 


 

Fitness.

Motivace pro lepší výkony

Zaznamenej každý svůj pohyb do aplikace Aktivity a uzavři všechny kroužky. Pochlub se svými výkony přátelům a vyzvi je k soutěži. Zaznamenej své rekordy a sleduj, jak se zlepšuješ, ať už jezdíš na kole, běháš, zvedáš činky, nebo provádíš jakákoli jiná cvičení.


 

 


 

Volání a zprávy

Telefon na tvém zápěstí

Zavolej si a pošli zprávu přímo z hodinek na zápěstí. Napiš zprávu přímo na klávesnici hodinek a iPhone nemusíš ani vyndávat. Následuj navigaci přímo na hodinkách s Mapami. Zaplať nebo ukaž lístky s aplikací Peněženka a prozkoumej tisíce dalších aplikací v obchodě App Store.

Doplňkové parametry

Kategorie: Series 7
Záruka: 1 rok
? Kategorie opotřebení: A
Barva: Černá
Velikost hodinek: 45mm
Stav: Použitý
DPH: Bez možnosti odpočtu