Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

Akce
Značka: Apple
5 990 Kč –5 %
apple airpods pro 2021
5 990 Kč –5 % 5 690 Kč 4 702,48 Kč bez DPH
skladem v centrálním skladu
Můžeme doručit do:
5.6.2023

AirPods Pro bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku pro zvuk, který si tě získá a který si kompletně přizpůsobíš pro své potřeby. To vše zabalené v magickém pouzdře s MagSafe bezdrátovým nabíjením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple AirPods Pro bezdrátová sluchátka s MagSafe pouzdrem (2021) bílá

Nová verze Apple AirPods Pro přichází s novým pouzdrem podporující MagSafe.

Pohodlí. Padnete si do ucha.

U Apple AirPods Pro je vše vyladěno do detailu a AirPods tak vytváří úplně novou kategorii bezdrátových sluchátek. S vyměnitelnými špunty, které výjimečně dobře těsní a podporují aktivní potlačování hluku, budeš vnímat jenom muziku a sluchátka v uchu nebudeš ani cítit.

Vyber si jednu ze tří velikostí nasazovacích špuntů z měkkého, pružného silikonu

Vnitřně kónicky tvarované koncovky se přizpůsobují tvaru ucha a výborně AirPody Pro drží. A díky průduchům na vyrovnávání tlaku je nošení sluchátek maximálně pohodlné.

Aktivní potlačování hluku. Zvuk, který dělá ticho.

AirPods Pro jsou unikátní špuntová sluchátka s aktivním potlačováním hluku, která se neustále přizpůsobují geometrii ucha. Účinně blokují zvuky tvého okolí, takže vnímáš jen to, co posloucháš.

 

Kvalita zvuku. Mějte uši na stopkách.

Adaptivní ekvalizace automaticky dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha, aby byl poslechový zážitek kvalitní a konzistentní. Speciálně zkonstruovaný reproduktor s vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením zaručuje přesvědčivé podání basů. Mikrofon namířený dovnitř snímá zvuk, tak, jak ho slyšíš. Podle toho pak AirPody Pro dolaďují střední a nízké frekvence zvuku. Zesilovač ve spojení s čipem H1 odstraňuje hluk na pozadí a upravuje hlasitost poslouchaného zvuku.

 

Výkon a design. Čip, který udává tón.

Technicky našlapané a přitom kompaktní AirPody Pro jsou postaveny na principu System in Package (SiP) s čipem H1, který všechno diriguje. Deset audio jader čipu Apple H1 zpracovává zvuk s neskutečně nízkou latencí, která je předpokladem pro potlačování hluku v reálném čase. Zapouzdřená soustava integrovaných obvodů je uspořádaná tak, aby celek odpovídal tvaru lidského ucha a sluchátka pohodlně a stabilně seděla. Tlakový snímač slouží ke snadnému ovládání přehrávané hudby, obsluze hovorů a přepínání mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti. AirPody Pro počítají s vysokými nároky uživatelů, proto odolají potu i vodě a jejich mikrofony chráněné hustým pletivem, čistě snímají hovory i ve větru.

Výdrž. Nabíjej bezdrátově. Používej neustále s MagSafe.

Sluchátka AirPods Pro spolu s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem vydrží více než 24 hodin v provozu. Pouzdro je kompatibilní s Qi nabíječkami a nabíječkami MagSafe.

Opravdový zážitek. Kouzelně jednoduché.

AirPody Pro se stejně jako AirPody připojují k iPhonu a Apple Watch. Hudbu, podcasty nebo jiné audio pomocí Sdílení zvuku snadno pošleš do dvou párů AirPodů současně.

Obsah balení:Obsah balení:

Obsah balení (nové, nerozbalené):

  • AirPods Pro
  • Bezdrátové nabíjecí pouzdro
  • Silikonové koncovky do uší (tři velikosti)
  • USB-C kabel s konektorem Lightning

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky
Stav: Nové